o zahradě

Zahrada Milčice je krásná permakulturní zahrada s úžasným výhledem na celý svět,  o který se s vámi rádi podělíme. Pořádáme sousedské slavnosti, sedánky u hliněné pece, vílí tanečky, klábosení o zahradě a přírodě a rádi  lenošíme  u ohně. Pojďte do toho s námi.

All-focus

Když se potkají dva přírodňácí: Holka z vesnice s hippies rodičema a kluk z města s chalupou u pohádkového dědy. To jsme my. Dva blázni, co chtějí bydlet mezi lesy na konci světa Vážíme si svých předků, jejich skromnosti a zvyků a rádi bychom to vrátili mezi nás.

Krásná divoká zahrada plná života v souladu s okolní přírodou. Přijďte nebo přijeďte nasát klid, mír a harmonii.

Pojďte si hrát, jako když jsme byli malí. Hrát si na víly, patlat se v hlíně, sedět u ohně a povídat si  strašidelné příběhy. Po hraní následuje odměna jako od babičky. Vdolky na drátě, lívance, třepanky, kváskový chléb, kuba, kulajda, kosmatice aj.

Během společných setkávání, kurzů, přednášek či pobytů se můžete naučit či dozvědět nové věci. Témata se točí okolo jídla, udržování zahrad, ekologie ale i seberozvoje. Odnesete si spoustu nových zážitků, informací, výrobků, seznámíte se s novými lidmi a hlavně si užijete klid okolní přírody a budete mít možnost ochutnat spoustu skvělého jídla z regionálních potravin.