Víkendový odpočinkový a prožitkový pobyt s plnou penzí, jogou a sebepoznávacími aktivitami

V

Díky lektorkám a skupině účastníků se můžeme kreativní a zábavnou formou v podobě jógy a expresivních technik zorientovat na své životní cestě. Odpočinout si, vydechnout a nasát inspiraci z okolní přírody i ze sebe. Pohlédneme z různých úhlů na své kořeny a díky pozastavení můžeme znovuobjevit své silné stránky a životní směřování. Každý bude mít prostor na oprášení vlastních snů, na které často zapomínáme ve shonu dnešního světa. Využívat budeme jak kolektivní techniky, díky kterým můžeme poznat sebe i druhé, tak techniky individuální, kdy se můžeme ponořit do vlastního nitra. Budeme si hrát, hýbat se, relaxovat, seznamovat a hlavně křísit vnitřní dítě uvnitř každého z nás. Začínáme pátečním obědem a končíme nedělním.

Pro koho je víkend určen?
Pro všechny unavené, ustarané, frustrované, uspěchané či zvědavé lidi? Chodíte do práce a pak domů a cítíte, že dny jen ubíhají a máte jen starosti? Pečujete jen o druhé či o svou kariéru, ale zapomínáte pečovat o sebe? Nepřináší vám čas strávený se sebou radost? Máte chuť poznat nové lidi, naučit se nové věci a zrelaxovat tělo a ducha?

O program a stravu se postarají

Anna 
Trošku šílená matka tří dětí.
V kuchyni se otáčí už přes deset let a její entuziasmus ve vaření, pečení, nakládání a zavařování stále roste. Její jídlo je jednoduché a chuťově naprosto dokonalé. Během pobytu se bude starat o to, abychom jedli zdravé a domácí pokrmy z regionálních surovin. Strava bude bezmasá.

Barbora
Naše éterická víla. Vystudovala fyzioterapii a v oboru pracuje již 5 let. K tomu je ale také nadšenou lektorkou jógy. Absolvovala nespočet jógových a masérských vzdělávacích kurzů. Barča nám ukáže, jak porozumět vlastnímu srdci a tělu a hlavně, jak můžeme naše tělo citlivě rozhýbat a harmonizovat díky józe.

Magdalena
Od dětství pohlcená divadlem a hlavně jeho prostředky, které nám umožňují objevení sebe sama. Studuje dramaterapii, kterou také aplikuje v psychiatrických nemocnicích, učí literárně dramatický obor na ZUŠ a dělá lektora preventivních programů ve školách. Díky technikám a aktivitám vycházejících z její praxe budeme mít možnost pohlédnout na sebe a své nitro z jiných úhlů pohledu a vyzkoušet si spoustu nových her.

cena pobytu – 3500 Kč (ubytování, plná penze, program)

Ubytování
http://kraselovskydvur.cz/

Vaše případné dotazy a přihlášky rádi zodpovíme a vyřídíme přes telefon, zprávu nebo email

Facebookhttps://www.facebook.com/events/834785683539115/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *